7,8 C
Warszawa
środa, 24 kwietnia, 2024

Zjazd rodzinny Team of Yorkshire

-

Jeśli do tej pory poszukiwaniem skarbów zajmowali się wyłącznie mężczyźni, to coraz częściej pasja ta wciąga całe rodziny. Tak stało się w Tenby w południowo-zachodniej Walii, gdzie na zjeździe rodzinnym spotkali się członkowie jednej z grup skupiających Polaków w Wielkiej Brytanii – Team of Yorkshire.

Tenby to popularny nadmorski kurort z piaszczystą plażą, ale też miejsce przesiąknięte historią. Jest fort na skalistej wyspie, są pozostałości murów miejskich i kilka spektakularnych zabytków.

Przez pełne 3 dni zjazdu szukali tam wszyscy, a przede wszystkim dzieci, którym zapewniono najwięcej atrakcji. Kulminacyjnym punktem zabaw było poszukiwanie skarbów piratów, główną nagrodą – skrzynia wypełniona czekoladowymi monetami.

Celem zjazdu była integracja poszukiwaczy – członków i przyjaciół Team of Yorkshire. Był czas na rozmowy przy ognisku, opowieści o znaleziskach z ostatnich miesięcy, a także na zabawę i zwiedzanie okolicy. Patronat nad zlotem, który odbywał się w dniach od 10 do 12 czerwca, objął blog zdziennikaodkrywcy.pl

Kolejny rodzinny zjazd członków i przyjaciół Team of Yorkshire odbędzie się już za rok.


Ostatnio dodane

Nie przegap

Musisz przeczytaćpolecane
teksty wybrane dla ciebie