6,6 C
Warszawa
poniedziałek, 22 kwietnia, 2024

Zapis dwudziestu godzin poszukiwań. Odyn zaprasza na kolejny film

-

“Ile srebra znajdę na polu?” – na to tytułowe pytanie odpowie Odyn w swoim najnowszym filmie, który już można oglądać na jego kanale. Nowy film to zapis poszukiwań z kilku lipcowych dni, łącznie z około dwudziestu godzin eksploracji na łąkach i pastwiskach na terenie Wielkiej Brytanii.

Pierwszy dzień nie przyniósł żadnych ciekawszych znalezisk, poza jednym hammerkiem, który jednak został uszkodzony. Drugiego dnia pojawiły się pierwsze godne uwagi trafienia.

Pierwsze z nich to fragment fibuli, drugie to hammerek, pośród nich były też inne drobiazgi, które znalazca prezentuje na swoim filmie.

 

Odyn wybrał się też na kopania komercyjne. Brało w nich udział około 70-80 poszukiwaczy. Aby wziąć w nich udział, należało zapłacić 20 funtów. W ich trakcie, niestety, nie udało się znaleźć nic interesującego.

W drugiej części filmu Odyn powraca na miejsce, w którym rozpoczął poszukiwania. Tam pojawiły się mniejsze i większe klamerki oraz monety. Całość można zobaczyć na tradycyjnym podsumowaniu.

Filmy Odyna obejrzeć można na jego kanale, który dostępny jest tutaj. Osoby, które chciałyby wesprzeć jego poszukiwania, mogą to zrobić za pomocą serwisu patronite.pl.


Ostatnio dodane

Nie przegap

Musisz przeczytaćpolecane
teksty wybrane dla ciebie