-0,1 C
Warszawa
piątek, 3 lutego, 2023

Walne Zebranie Polskiego Związku Eksploratorów

-

7 kwietnia w siedzibie Instytutu Archeologii Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się Walne Zebranie Polskiego Związku Eksploratorów.

Organizacje, które chciałyby wziąć udział w zebraniu, mogą zgłaszać taką chęć do 30 marca. Aby wziąć w nim udział, a także, by przystąpić do PZE, należy wysłać zgłoszenie na adres biuro@pze.org.pl, wpisując w tytule “Zgłoszenie zebranie walne PZE” i podając w treści następujące informacje: nazwa organizacji, imię i nazwisko zgłaszającego, imiona i nazwiska delegatów/przedstawicieli, adres mailowy i numer telefonu kontaktowego, skan lub fotokopię formularza zgłoszeniowego z podpisami (dotyczy organizacji chcących przystąpić do PZE), skan lub fotokopię uchwały zarządu organizacji o przystąpieniu do PZE (dotyczy organizacji chcących przystąpić do PZE), skan lub fotokopia upoważnienia dla delegatów/przedstawicieli do reprezentowania organizacji na zebraniu walnym PZE. Należy także uiścić opłatę rejestracyjną w wysokości 40 zł od osoby, która zostanie przeznaczona na pokrycie kosztów serwisu kawowego, obiadu, identyfikatorów i materiałów informacyjnych.

Organizatorzy zebrania poinformowali, że ze względu na ograniczoną przestrzeń i duże zainteresowanie zebraniem, przyjmowane będą zgłoszenia do dwóch przedstawicieli z każdej organizacji. W uzasadnionych przypadkach liczba ta może zostać zwiększona do trzech osób. Uczestnicy proszeni są, by przybyć na zebranie z odpowiednim wyprzedzeniem.

W związku z wieloma pytaniami po zebraniu ogłoszone zostaną procedury przyjmowania w poczet Polskiego Związku Eksploratorów nowych organizacji i osób fizycznych.


Szczegółowe i pełne informacje dotyczące zebrania dostępne są na oficjalnym fan page PZE.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Nie przegap

Musisz przeczytaćpolecane
teksty wybrane dla ciebie