test
16,3 C
Warszawa
poniedziałek, 24 czerwca, 2024

W czerwcu kolejny rodzinny zjazd detektorystów w Wielkiej Brytanii

-

Już rok temu w Tenby w południowo-zachodniej Walii było wiadomo, że organizacja kolejnego rodzinnego zjazdu detektorystów w Wielkiej Brytanii to tylko kwestia czasu. I tak też się stało – w dniach od 16 do 18 czerwca odbędzie się “II Zjazd Rodzinny Detektorystów”.

Organizatorem zjazdu jest niezmiennie Team of Yorkshire – jedna z grup skupiających polskich detektorystów w Wielkiej Brytanii. Tym razem poszukiwacze i ich bliscy spotkają się w portowej miejscowości Mablethorpe w Lincolnshire.

Piękna okolica i bogata historia miejsca z pewnością przyciągną do Mablethorpe wiele osób. Ale nie tylko to, bo organizatorzy zadbali o wiele atrakcji dla uczestników zjazdu, w tym poszukiwania tokenów na plaży, atrakcje związane ze skarbami dla dzieci, a dla dorosłych – wspólne biesiadowanie przy stole, połączone z integracją Polaków. Warto dodać, że w organizację zjazdu zaangażowali się też wolontariusze znani z akcji “Paczka dla Bohatera”.

– Rok temu, gdy spotkaliśmy się w Tenby, atmosfera była znakomita – zachęca wszystkich do udziału w zjeździe Marek Zacharko z Team of Yorkshire. – W tym roku z pewnością będzie podobnie. Zadbaliśmy o atrakcje dla każdego, bez względu na wiek czy doświadczenie. Do zobaczenia już za miesiąc!

Relacja ze zjazdu dostępna będzie na stronach zdziennikaodkrywcy.pl.

Team of Yorkshire jest jedną z grup skupionych w federacji NCMD.


Ostatnio dodane

Nie przegap

Musisz przeczytaćpolecane
teksty wybrane dla ciebie