Unboxing wykrywacza Minelab Vanquish 540

0
613

Michał Majchrowicz rozpakowuje nowy wykrywacz australijskiej firmy Minelab – model Vanquish 540, reklamowany przez producenta jako model dla “wytrawnych detektorystów”. Czy tak jest w rzeczywistości?

W środku instrukcja w języku polskim, instrukcja szybkiego startu, osłona i słuchawki przewodowe. – Zobaczymy, jak będzie z trwałością słuchawek. Wyglądają dobrze – komentuje Michał. W zestawie znajdują się też akumulatory wraz z ładowarką.

Pierwsze wrażenie dobre, choć trudno uniknąć porównać do serii Ace Garretta. Elementy spasowane, całość waży jedynie 1,3 kg. – Mam obawy co do sondy – informuje Michał.

Na wagę cewki zwracano już uwagę na zagranicznych forach skupiających poszukiwaczy. Po złożeniu wykrywacza Michał stwierdził, że mimo wszystko “dobrze leży”. – Zobaczymy, jak na dłuższą metę ta sonda będzie ciążyła – dodał.

Reszta spostrzeżeń i refleksji autora na filmie.

 

W kolejnych filmach, które niedługo pojawią się na naszych stronach, Michał dokona testów stolikowych i terenowych. Więcej filmów już teraz do obejrzenia na kanale Michał Majchrowicz.