Twórcy “Misji skarb” mają propozycję dla poszukiwaczy

6

“Misja skarb” to serial telewizyjny, który oglądać można w telewizki Fokus TV. Twórcy zwracają się do detektorystów i poszukiwaczy zabytków z Polski o włączanie prowadzących program do własnych badań i akcji.

“Ta informacja jest kierowana do wszystkich stowarzyszeń z całej Polski i pasjonatów historii” – przeczytać można na fan page’u programu w krótkim komunikacie, w którym twórcy proszą poszukiwaczy o nawiązanie kontaktu w celu współpracy.

“Wszystkie tematy […] będą realizowane w 100% wspólnie” – zapewniają. Twórcy proszą też o potwierdzenie i weryfikację już zgłoszonych i przesłanych informacji. Zapowiadają również, że tematy, które zainteresują ekipę programu, objęte zostaną patronatem. Poniesione zostaną też koszty uzyskania pozwoleń.

Z ekipą programu kontaktować się można pod adresem: kontakt@misjaskarb.pl, na który można wysłać dane kontaktowe.

fot. “Misja skarb”Poprzedni artykułPoradnia konserwatorska – #12
Następny artykułCzęść mieszkańców pradziejowego osiedla w Turcji mogła być pochowana w swoich domach

6 KOMENTARZE

  1. Wiem gdzie można znaleźć pociski altereryjskie może coś jeszcze słyszałem o zatopionym czołgu ale to pewno Bonda

  2. w mieście Lębork są prawdopodobnie tunele pod miastem .sporo przy przebudowach miasta już odkryto .a od dekad temat tuneli strzeżonych przez wojsko jest mieszkancą nie znany .samo miasto stara sie nie poruszać tego tematu .jako mieszkanieć chciałbym żeby zostało to rozwiane ,z resztą dużo było poruszane na ten temat w internecie i gazetach . w okolicy kościoła ś Jakuba odkryto magazyn broni .Myśle ze Lębork byłby ciekawym tematem na program i poszukiwania a także bunkty w pobliskich lasach i tory wąskotorowe prowadzace do owych tuneli

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here