Teknetics Patriot

0

Wykrywacz metali Teknetics Patriot jest świetną alternatywą dla poszukiwaczy reliktów, monet i złota. Częstotliwość pracy wykrywacza to 13 kHz. Wyświetlacz jest duży i czytelny, wyświetla wszystkie potrzebne informacje m.in segmenty metali, cyfrową identyfikację znaleziska, odczyt mineralizacji gruntu, pewność sygnału itp.

Wykrywacz Patriot charakteryzuje się bardzo szybkim działaniem i świetną separacją blisko położonych metali. Nie umknie Ci najmniejsza wartościowa moneta leżąca blisko bezwartościowego złomu. W takim wypadku większość wykrywaczy wskaże tylko żelazo, pomijając wartościowy przedmiot.

Reklama

Patriot może bez problemu wykryć małe monety do 30 cm głębokości. Posiada funkcje strojenia do gruntu, regulacji czułości, namierzania precyzyjnego Pin Point. W wykrywaczu można również wybrać szybkość działania na normalną – używaną w większości warunków terenowych oraz wolną – używaną na głęboko zakopane monety w mniej zaśmieconym terenie.

Detektor posiada możliwość selektywnej dyskryminacji metali, jak i korekty częstotliwości w celu wyeliminowania zakłóceń elektromagnetycznych pochodzących z zewnątrz.

Teknetics Patriot jest wyposażony w jedną z najlepszych sond na rynku, mianowicie 11″ DD. Sonda jest w pełni wodoodporna. Zasilany jest 4 bateriami AA.

Na uwagę zasługuje również idealne wyważenie wykrywacza, mimo wagi 1,3 kg dzięki odpowiedniemu wyważeniu nie męczy nadmiernie ręki podczas poszukiwań.

Sprawdź, gdzie kupić ten wykrywacz najtaniejPoprzedni artykułTeknetics Omega 8500
Następny artykułTeknetics Liberator

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here