Szkolenie dla poszukiwaczy w Legnicy

0

4 i 5 listopada w Legnicy odbędą się kolejne szkolenia organizowane przez Lubuską Grupę Eksploracyjną “Nadodrze”. Tym razem współorganizuje je Dolnośląska Grupa Eksploracyjna “Legion”.

Szkolenia odbywać się będą w Centrum Konferencyjnym Letia Business Center w Legnicy. Pierwsze z nich – dotyczące podstaw prawnych poszukiwań zabytków w Polsce – poprowadzą Marcin Sabaciński i Jakub Wrzosek z Narodowego Instytutu Dziedzictwa. Szkolenie rozpocznie się 4 listopada o godz. 15:30.

Reklama

Tego samego dnia – o godz. 17:30 – odbędzie się też pierwsza część szkolenia z dr Tomaszem Stolarczykiem “Archeologia w regionie – prezentacja skarbów i znalezisk z obszarów kulturowych występujących na terenie województwa dolnośląskiego”. Druga część szkolenia odbędzie się 5 listopada. Początek przewidziano na godz. 11:00 – tym razem w Muzeum Miedzi w Legnicy.

Aby wziąć udział w szkoleniach, należy zarejestrować się poprzez wypełnienie i wysłanie formularza:
“Podstawy prawne poszukiwań zabytków w Polsce”
“Archeologia w regionie – prezentacja skarbów i znalezisk z obszarów kulturowych występujących na terenie województwa dolnośląskiego”Poprzedni artykułZłote ogniwo spod Susza
Następny artykułZamek w Sławkowie miał dwa tunele ucieczkowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here