Ruszyły przygotowania do II Festiwalu Historycznego w Czerniejewie

0

Znana jest już część prelegentów, którzy wezmą udział w II Festiwalu Historycznym w Czerniejewie. Pierwsza edycja wydarzenia cieszyła się dużym zainteresowaniem mieszkańców Wielkopolski.

Reklama

O przygotowaniach do kolejnej edycji festiwalu poinformowała Fundacja Historyczna “Przywracamy Pamięć”, która jest głównym organizatorem wydarzenia. Wiadomo już, że festiwal odbędzie się w dniach od 20 do 23 marca 2020 roku, a więc festiwal trwać będzie łącznie cztery dni, przy czym same wykłady odbywać się będą w sobotę i niedzielę. Będzie ich prawie 30! Do tego zaplanowane są panele dyskusyjne.

Fundacja poinformowała, że swój udział w przyszłorocznym wydarzeniu potwierdzili już: Joanna Lamparska, Jacek Podemski, Karol Soberski, Piotr Kucznir, Robert Maziarz, Mariusz Borowiak, Radosław Herman, Krzysztof Krzyżanowski, Marcin Perliński, Michał Młotek, Rafał Jurke, Agnieszka Łabuz, Ewa Syska, Małgorzata Baczyńska, Robert Kudelski, Jerzy Andrzejewski, Piotr Maszkowski, Jarosław Leszczełowski, Radosław Jagieła i Damian Rybak.

To jednak nie wszyscy, bo organizatorzy wciąż czekają na kolejne deklaracje udziału. Wkrótce podany zostanie szczegółowy program przyszłorocznego festiwalu.Poprzedni artykułPasjonaci historii z Gdańska chcą przebadać Biskupią Górkę. Zbierają na to środki
Następny artykułArcheolodzy mają dowody na istnienie świątyni w Risan

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here