10,9 C
Warszawa
czwartek, 13 czerwca, 2024

Poszukiwacze skarbów z Brodnicy wspierają chorą Julkę

-

W całej Polsce głośno jest o dzieciach chorych na SMA 1 czyli rdzeniowy zanik mięśni. W akcję pomocy włączają się tysiące anonimowych osób, celebryci i… poszukiwacze skarbów. Na nietypowy pomysł, jak zebrać pieniądze, wpadła Brodnicka Grupa Eksploracyjno-Poszukiwawcza.

“Weź udział w poszukiwaniach skarbów z Brodnicką Grupą Eksploracyjno-Poszukiwawczą” – tak brzmi zaproszenie detektorystów z Brodnicy do wzięcia udziału w licytacji na rzecz 6-miesięcznej Julii Rówczyńskiej z Nowego Miasta Lubawskiego. Na jej leczenie zebrano już prawie 7 milionów złotych. Potrzeba jednak łącznie prawie 10 milionów.

Poszukiwacze skarbów z Brodnicy zapraszają na poszukiwania osobę dorosłą lub dziecko z opiekunem. Zapewniają sprzęt do poszukiwań oraz instruktaż, jak się nim posługiwać. A na zakończenie zapraszają na wspólne grilowanie.

Aby wziąć udział we wspólnych poszukiwaniach trzeba wygrać licytację, która prowadzona jest w specjalnej grupie na portalu społecznościowym Facebook. Licytacja kończy się 26 stycznia o godz. 20:00. Cena wywoławcza to 100 zł. Zainteresowanie już na tym etapie jest duże.

Pomóc małej Julce można też dokonując wpłaty bezpośrednio przez portal www.siepomaga.pl.


Ostatnio dodane

Nie przegap

Musisz przeczytaćpolecane
teksty wybrane dla ciebie