W całej Polsce głośno jest o dzieciach chorych na SMA 1 czyli rdzeniowy zanik mięśni. W akcję pomocy włączają się tysiące anonimowych osób, celebryci i… poszukiwacze skarbów. Na nietypowy pomysł, jak zebrać pieniądze, wpadła Brodnicka Grupa Eksploracyjno-Poszukiwawcza.

Reklama

“Weź udział w poszukiwaniach skarbów z Brodnicką Grupą Eksploracyjno-Poszukiwawczą” – tak brzmi zaproszenie detektorystów z Brodnicy do wzięcia udziału w licytacji na rzecz 6-miesięcznej Julii Rówczyńskiej z Nowego Miasta Lubawskiego. Na jej leczenie zebrano już prawie 7 milionów złotych. Potrzeba jednak łącznie prawie 10 milionów.

Poszukiwacze skarbów z Brodnicy zapraszają na poszukiwania osobę dorosłą lub dziecko z opiekunem. Zapewniają sprzęt do poszukiwań oraz instruktaż, jak się nim posługiwać. A na zakończenie zapraszają na wspólne grilowanie.

Aby wziąć udział we wspólnych poszukiwaniach trzeba wygrać licytację, która prowadzona jest w specjalnej grupie na portalu społecznościowym Facebook. Licytacja kończy się 26 stycznia o godz. 20:00. Cena wywoławcza to 100 zł. Zainteresowanie już na tym etapie jest duże.

Pomóc małej Julce można też dokonując wpłaty bezpośrednio przez portal www.siepomaga.pl.

Doceń i poleć nas:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here