Poszukiwacze dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

0

14 stycznia odbędzie się kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem Jurek Owsiak wraz z tysiącami ludzi na całym świecie zagra dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. Wśród osób, które wspomogą w tym roku WOŚP, będą polscy poszukiwacze skarbów, skupieni wokół Team of Yorkshire.

Nie jest to pierwsza charytatywna akcja, organizowana przez polskich poszukiwaczy, mieszkających na co dzień w Wielkiej Brytanii. Tym razem Team of Yorkshire Metal Detecting Group wraz z innymi poszukiwaczami włączyli się w działania w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Reklama

14 stycznia, w dniu 26. finału WOŚP, w dwóch różnych miejscach – w Thirsk niedaleko Yorku i w Romford w pobliżu Londynu – odbędą się charytatywne poszukiwania. Dochód z nich zostanie przewieziony do sztabu WOŚP w Yorku. Choć obie miejscowości oddalone są od siebie o 220 mil, Polacy wspomogą wspólnie Jurka Owsiaka i tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

O efektach charytatywnego kopania organizowanego w ramach WOŚP przeczytacie na stronach zdziennikaodkrywcy.pl.Poprzedni artykułOdkrywcy sprzed lat – #50
Następny artykułZalasińska: od tego roku nielegalne poszukiwanie zabytków jest przestępstwem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here