Można już zacząć odliczać dni do organizowanego przez grupę Team of Yorkshire charytatywnego “kopania”. Charytatywnego, bo “dig” odbędzie się w ramach 27 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Team of Yorkshire, znany z zaangażowania w różnego rodzaju charytatywne akcje, wesprze WOŚP po raz kolejny. “Charytatywny Dig 27-go Finału WOŚP” w miejscowości Thirsk odbędzie się już 6 stycznia, a więc na tydzień przed oficjalnym finałem, który w okolicy koordynuje polski sztab w York.

Reklama

– Od wielu lat włączamy się w różnego rodzaju charytatywne akcje, ale Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to dla nas szczególny czas – mówi Marek Zacharko z Team of Yorkshire. – Dochód z naszej akcji zasili konto sztabu w Yorku.

W trakcie wydarzenia będzie można zakupić specjalnie przygotowane na tę okazję kubki z logo WOŚP i Team of Yorkshire. Odbędzie się też loteria. Dochód zasili konto WOŚP.

Warto dodać, że na stronach TOY trwa licytacja możliwości udziału w dwudniowych klubowych poszukiwaniach, które odbędą się w dniach od 11 do 13 stycznia. Team of Yorkshire pomaga w ten sposób w zebraniu środków na organizację badań Stowarzyszenia Historyczno-Kulturalnego „Tempelburg” w miejscu odkrycia cmentarzyska wojowników sprzed 2 tysięcy lat.

O efektach charytatywnego kopania organizowanego w ramach WOŚP, podobnie jak o klubowym kopaniu, przeczytacie na stronach zdziennikaodkrywcy.pl.

Reklama
Poprzedni artykułRuszyły poświąteczne wyprzedaże wykrywaczy
Następny artykułNa rynku pojawiły się chińskie podróbki wykrywaczy Minelaba

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here