27 C
Warszawa
środa, 17 lipca, 2024

Polscy detektoryści w Wielkiej Brytanii wesprą WOŚP

-

Można już zacząć odliczać dni do organizowanego przez grupę Team of Yorkshire charytatywnego “kopania”. Charytatywnego, bo “dig” odbędzie się w ramach 27 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Team of Yorkshire, znany z zaangażowania w różnego rodzaju charytatywne akcje, wesprze WOŚP po raz kolejny. “Charytatywny Dig 27-go Finału WOŚP” w miejscowości Thirsk odbędzie się już 6 stycznia, a więc na tydzień przed oficjalnym finałem, który w okolicy koordynuje polski sztab w York.

– Od wielu lat włączamy się w różnego rodzaju charytatywne akcje, ale Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to dla nas szczególny czas – mówi Marek Zacharko z Team of Yorkshire. – Dochód z naszej akcji zasili konto sztabu w Yorku.

W trakcie wydarzenia będzie można zakupić specjalnie przygotowane na tę okazję kubki z logo WOŚP i Team of Yorkshire. Odbędzie się też loteria. Dochód zasili konto WOŚP.

Warto dodać, że na stronach TOY trwa licytacja możliwości udziału w dwudniowych klubowych poszukiwaniach, które odbędą się w dniach od 11 do 13 stycznia. Team of Yorkshire pomaga w ten sposób w zebraniu środków na organizację badań Stowarzyszenia Historyczno-Kulturalnego „Tempelburg” w miejscu odkrycia cmentarzyska wojowników sprzed 2 tysięcy lat.

O efektach charytatywnego kopania organizowanego w ramach WOŚP, podobnie jak o klubowym kopaniu, przeczytacie na stronach zdziennikaodkrywcy.pl.


Ostatnio dodane

Nie przegap

Musisz przeczytaćpolecane
teksty wybrane dla ciebie