test
16,3 C
Warszawa
poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Piknik historyczno-eksploracyjny w Gozdowicach [AKTUALIZACJA]

-

Pandemia nie przeszkadza w pasji. 25 października w Gozdowicach odbędzie się “Piknik historyczno-eksploracyjny”. Za organizacją wydarzenia stoją Grupa Historyczno-Eksploracyjna Barwalde-Königsberg i Muzeum Pamiątek 1. Armii WP w Gozdowicach i Starych Łysogórkach.

Podczas wydarzenia w Gozdowicach eksploracja połączona będzie z oznakowaniem szlaku turystycznego.

Ze względu na pandemię i wynikające z tego ograniczenia, udział w wydarzeniu będzie mogło wziąć udział 50 osób. Zgłoszenia wysyłać można na e-maila muzeum.gozdowice@interia.pl. Zapisy przyjmowane są do 22 października.

Dla uczestników przewidziano ciepły posiłek. Rozlosowane zostaną też nagrody.

Za organizacją pikniku stoi Grupa Historyczno-Eksploracyjna Barwalde-Königsberg oraz Muzeum Pamiątek 1. Armii WP w Gozdowicach i Starych Łysogórkach. Wydarzenie objęte zostało patronatem Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.

Informacje na temat pikniku znajdują się w wydarzeniu.

Przypomnijmy, że w tym roku w Gozdowicach odbyła się IX edycja “Wakacji z Historią”, organizowana przez KPE Eksplorer.

AKTUALIZACJA [15.10.2020]:

Członkowie Grupy Historyczno-Eksploracyjnej Barwalde-Königsberg poinformowali 15 października w mediach społecznościowych, że w pikniku – z uwagi na ograniczenia i restrykcje – udział będzie mogło wziąć jedynie 25 osób. W związku z tym działania rozłożone zostaną na dwa dni. Do 16 października zapisy zostały wstrzymane.

Najnowsze informacje publikowane będą na fan-page’u grupy.


Ostatnio dodane

Nie przegap

Musisz przeczytaćpolecane
teksty wybrane dla ciebie