19,3 C
Warszawa
czwartek, 18 lipca, 2024

Nowy wykrywacz w ofercie amerykańskiego Garretta

-

Zeszły rok upłynął detektorystom w oczekiwaniu na premierę rodzimego Rutusa Alter 71. W tym roku wszyscy czekają na premierę nowej, ulepszonej odsłony Garretta At Pro.

Nieoficjalna nazwa nowej konstrukcji amerykańskiej firmy Garrett, znanej przede wszystkim z produkcji modeli wykrywaczy metali dla początkujących poszukiwaczy, to Garrett At Pro 2.

Garrett At Pro zyskał uznanie wielu poszukiwaczy, także w Polsce. Uniwersalny, jednocześnie nieskomplikowany sprzęt, pracujący na częstotliwości 15 kHz, pozwalał na skuteczną pracę w polskich warunkach terenowych. Atrakcyjna cena – około 3250 zł – sprawiła, że był to wybór wielu detektorystów, którzy rozpoczynali swoją przygodę z konstrukcjami z serii Ace.

Czym wyróżniać się będzie następca popularnego At Pro? Jak ujawnił producent, zastosowane zostaną w nim technologie bezprzewodowe – nie wiadomo póki co, czy oznacza to zdolność bezprzewodowego komunikowania się panelu tylko ze słuchawkami, czy także z sondą. Sukces francuskiego wykrywacza XP Deus, który jako pierwszy wykorzystał technologię bezprzewodowej komunikacji, pozwala zakładać, że ta sama technologia zastosowana zostanie w nowej konstrukcji Garretta.

Tym bardziej, że – jak można przeczytać na portalu www.md-hunter.com, który informuje o nowościach na rynku wykrywaczy – wszystko wskazuje na to, że nowe wykrywacze czołowych producentów, jak Fisher, Teknetics czy Bounty Hunter, także korzystać będą z doświadczeń francuskiego producenta XP.

Producent zapowiedział też poprawę pracy wykrywacza w zakresie czułości i głębokości. Póki co pozostaje oczekiwać na premierę nowego sprzętu. Przedstawiciele Garretta zapowiedzieli ją wstępnie na 6 maja 2017 roku.


Ostatnio dodane

Nie przegap

Musisz przeczytaćpolecane
teksty wybrane dla ciebie