Najpopularniejsze wykrywacze 2019 roku. Część 2

1

Koniec roku skłania do podsumowań. Jakie wykrywacze metalu najlepiej sprzedawały się w 2019 roku? Na to pytanie odpowiedzieli nam przedstawiciele trzech różnych sklepów, mających trzy zupełnie inaczej skonstruowane oferty sprzedaży wykrywaczy.

Reklama

Pierwsze podsumowanie pochodziło ze sklepu www.odkrywcahistorii.com (można zapoznać się z nim tutaj). Kolejne pochodzi ze sklepu www.detect.pl, który na co dzień znajdziecie w Gdańsku. W 2019 roku w tym sklepie najlepiej sprzedawały się następujące modele wykrywaczy (im wyższa pozycja na liście, tym więcej egzemplarzy danego modelu sprzedano w mijającym roku):

1. Nokta Makro Simplex
2. Garrett Ace 250
3. Makro Multi Kruzer
4. Garrett Ace 400i
5. Garrett At Pro
6. Rutus Argo NE
7. Nokta Makro Anfibio Multi
8. Garrett At Max
9. Minelab Equinox 800
10. Rutus Alter 71

Co sądzicie o takim zestawieniu? Zapraszam do dyskusji.

W kolejnej, ostatniej części zaprezentujemy zestawienie przygotowane przez sklep www.kolba.pl.Poprzedni artykułCeltyckie piece do wytopu żelaza odkryto w Warkoczu
Następny artykułNajpopularniejsze wykrywacze 2019 roku. Część 3

1 KOMENTARZ

  1. “Garrett Ace 250” mam od kilku lat. W 2019 kupiłem “Rutus Alter 71” Mieszczę się wśród popularnych 🙂 Używam obydwu, zależnie gdzie planuję poszukiwania. Garret prosty w obsłudze ale przy Alterku należy się trochę przyłożyć i pouczyć. Na pierwsze wyjścia z Alterem brałem w kieszeń instrukcję obsługi. Dało się.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here