7,1 C
Warszawa
poniedziałek, 26 lutego, 2024

Minelab pracuje nad nowym wykrywaczem

-

Minelab nie chce pozostać w tyle za konkurencją. Po premierze Garretta At Max jeszcze w tym roku światło dzienne ujrzy nowa konstrukcja australijskiego producenta wykrywaczy metali. O planach Minelaba poinformował amerykański serwis md-hunter.com.

Czy nowy wykrywacz Minelaba dorówna popularnością swoim poprzednikom z serii X-terra lub Explorer? I czy zatrze złe wrażenie po nieudanej serii Go-Find? Nie wiadomo, ale z zapowiedzi producenta wynika, że szykowane jest coś, co można by nazwać niespodzianką. Lub po prostu – odpowiedzią na oczekiwania większości poszukiwaczy.

Prawdopodobnie nowy wykrywacz będzie konstrukcją dostosowaną do oczekiwań europejskich użytkowników, co mogłoby być odpowiedzią na pojawienie się na rynku Garretta At Max. To z kolei mogłoby oznaczać, że będzie to ta sama półka cenowa, co ostatnia konstrukcja amerykańskiego Garretta, czyli przedział 700$ – 800$.

Co ciekawe, premiera nowego Minelaba ma odbyć się w Wielkiej Brytanii. Nic póki co nie wiadomo o jego specyfikacji technicznej. Będziemy śledzić dalsze informacje w tej sprawie.


Ostatnio dodane

Nie przegap

Musisz przeczytaćpolecane
teksty wybrane dla ciebie