12,5 C
Warszawa
czwartek, 13 czerwca, 2024

Michał Majchrowicz nominowany w plebiscycie na “Osobowość roku 2019”

-

Poszukiwacze potrafią się mobilizować. Pokazali to już w wielu sytuacjach. Tym razem pojawia się kolejna okazja, by tak się stało. To plebiscyt “Osobowość roku 2019” i nominacja do tytułu przedstawiciela środowiska – Michała Majchrowicza.

Plebiscyt organizowany jest przez czasopismo “Polska Times”. Tytuły “Osobowość roku 2019” zostaną przyznane w pięciu kategoriach: kultura, nauka, działalność społeczna i charytatywna, biznes oraz polityka, samorządność i społeczność lokalna.

Michał nominowany jest w kategorii “działalność społeczna i charytatywna” za “działania społeczne na rzecz zmiany prawa w imieniu tysięcy polskich poszukiwaczy i hobbystów, których obecne, niezwykle restrykcyjne prawo, stawia na równi z przestępcami. Za doprowadzenie do powołania Parlamentarnego Zespołu na rzecz zmiany Ustawy o Ochronie Zabytków, w którym czynnie działa”.

Zasady głosowania opisane są na stronach www.polskatimes.pl. Wygrana lub wysoka pozycja w plebiscycie jest kolejną szansą na popularyzowanie tematyki poszukiwań skarbów i konieczności zmian prawa w tym obszarze.

Wśród nominowanych, w tej i w innych kategoriach, są też inni przedstawiciele środowiska poszukiwaczy i eksploratorów. Każdy ma szansę na zaprezentowanie się na łamach www.zdziennikaodkrywcy.pl. Wystarczy napisać na adres kontakt@ftp.forlife.nazwa.pl.

fot. fan-page Omnitron


Ostatnio dodane

Nie przegap

Musisz przeczytaćpolecane
teksty wybrane dla ciebie