22,4 C
Warszawa
środa, 17 lipca, 2024

Makro Metal Detectors z nową konstrukcją

-

Nie minął rok od pojawienia się na rynku wykrywacza Makro Racer, a turecki producent już zapowiedział pojawienie się ulepszonego następcy. Pod koniec lutego do dystrybutorów, w tym także do Polski, trafi Makro Racer 2 – najnowszy wykrywacz firmy Makro Metal Detectors.

Makro Racer prędko znalazł sobie miejsce na polskim rynku. Jego dystrybucją zajął się między innymi sklep mocnysygnal.pl (tam też dostępny będzie nowy model Racera). Wykrywacz doczekał się też wzmocnienia cewkami Nel. Wszystkie modele cewek ukraińskiego producenta trafią wkrótce do sprzedaży także w Polsce. Dostępne będą w sklepie nel-coils.pl.

Rok od premiery Makro Racera, który z uwagi na doskonałą ergonomię, solidność wykonania i niespotykane w tej klasie osiągi zyskał wielu zwolenników, na rynku pojawi się jego następca – Makro Racer 2.

Nowy model różnić się będzie od swojego poprzednika (o funkcjach Makro Racera więcej w tekście “Dla kogo Makro Racer?”) nie tylko kolorem (czerwień zamieniona na czerń), ale też wzmocnieniem wszystkich funkcji. Jak zapewnia producent, poprawiona ma być przede wszystkim dyskryminacja. Pojawił się też nowy tryb pracy – Deep, do poszukiwania większych przedmiotów zalegających głębiej, a wśród dodatkowych funkcji – między innymi funkcja Iron Audio czy opcja zachowywania ustawień.

Znane są już ceny nowej konstrukcji Makro Metal Detectors. Zestaw standard kosztować ma 749$, zestaw pro, w skład którego wejdą dodatkowo torba na wykrywacz, cewka snajperka, ładowarka, osłona elektroniki a także dodatkowy stelaż, kosztować będzie 949$.

Testy zasięgu wykonane przez użytkownika relics1864

fot. www.makrodetector.com


Ostatnio dodane

Nie przegap

Musisz przeczytaćpolecane
teksty wybrane dla ciebie