test
13,9 C
Warszawa
poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Książki historyczne z rabatem i autografem autora. Trwają “Targi książki w domowym zaciszu”

-

Od 1 do 25 października trwa wydarzenie pod nazwą “Targi książki w domowym zaciszu”, organizowane przez wydawnictwo Replika. Wybrane książki, w tym wiele z obszaru historii, kupić można nie tylko z rabatem, który sięga nawet 40%, ale też z dedykacją lub autografem autora.

Celem akcji jest popularyzacja czytelnictwa w czasie, który jest trudny dla wydawnictw i księgarń. Udział w niej to też szansa na wsparcie autorów, którzy z uwagi na restrykcje i ograniczenia oraz odwoływanie wydarzeń kulturalnych, znaleźli się w wyjątkowo trudnym położeniu.

Wykaz wydawnictw, które w ramach wirtualnych targów książki, kupić można nawet z 40% rabatem, dostępny jest na stronie internetowej Repliki. Wszelkie informacje związane z akcją wydawnictwa Replika znaleźć można także na stronach wydarzenia na portalu Facebook.

Wśród oferowanych książek są między innymi pozycje Leszka Adamczewskiego, które swoim patronatem objął portal www.zdziennikaodkrywcy.pl: “Katastrofy 2. Słynne i przemilczane katastrofy powojennej Polski” oraz “Burza nad Provinz Pommern. Upadek Prowincji Pomorskiej Trzeciej Rzeszy”.

Wysyłka książek z autografami nastąpi w dniach od 2 do 6 listopada.


Ostatnio dodane

Nie przegap

Musisz przeczytaćpolecane
teksty wybrane dla ciebie