27,6 C
Warszawa
piątek, 12 lipca, 2024

Książka za odkrycie. Ruszamy z nową akcją dla czytelników portalu

-

Nowości historyczne od wydawnictwa Replika i “Zapiski Hansa Heinricha” z dedykacją autora na życzenie – te książki otrzymać może każdy, kto podzieli się z nami informacją o ciekawym odkryciu czy relacją z własnych poszukiwań.

Na wasze teksty czekamy do końca listopada. Możecie opisać w nich ciekawe odkrycie, którego ostatnio dokonaliście, relację z badań czy wyjścia w teren, wspomnienie z poszukiwań a nawet komentarz do bieżącej sytuacji poszukiwaczy w Polsce. Nadesłany tekst musi mieć co najmniej 1500 znaków. Nie zapomnijcie też dołączyć zdjęcia, które będzie ilustracją do artykułu.

Na wasze artykuły czekamy pod adresem kontakt@ftp.forlife.nazwa.pl. Nadsyłając tekst wyrażacie zgodę na jego bezterminową publikację na stronach portalu www.zdziennikaodkrywcy.pl. Oświadczacie też w ten sposób, że nadesłane fotografie zostały wykonane przeze was osobiście i posiadacie do nich wszelkie prawa.

Akcja portalu organizowana jest z okazji przekroczenia 10 tys. lajków na fan-page’u facebook.com/zdziennikaodkrywcy. Jeśli jeszcze nie obserwujecie nas w mediach społecznościowych, koniecznie dołączajcie!


Ostatnio dodane

Nie przegap

Musisz przeczytaćpolecane
teksty wybrane dla ciebie