test
16,3 C
Warszawa
poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Kolejne wydarzenia dla eksploratorów odwołane

-

Organizatorzy “Operacji Poniec III” i “III urodzin Małomickiego Podziemia” poinformowali w mediach społecznościowych o odwołaniu wydarzeń. Przyczyna? Oczywiście, aktualna sytuacja spowodowana rozprzestrzenianiem się koronawirusa.

Zlot Grup Rekonstrukcji Historycznej w Poniecu “Operacja Poniec III” miał odbyć się w dniach od 6 do 9 sierpnia w Poniecu w województwie wielkopolskim. 11 maja Grupa Rekonstrukcji Historycznych “Regiment” poinformowała na swoim fan-page’u o odwołaniu wydarzenia.

“Do końca wierzyliśmy, iż pomimo panującej w Polsce pandemii koronawirusa, uda się nam zorganizować to wydarzenie. Pomimo bardzo zaawansowanego stadium przygotowań, przyszedł czas na podjęcie trudnej decyzji” – napisano w mediach społecznościowych.

Także w sierpniu odbyć się miały “III urodziny Małomickiego Podziemia”, organizowane przez Stowarzyszenie Eksploracyjno-Historyczne “Małomickie Podziemie”. To wydarzenie też zostało odwołane. “Życzymy wam wszystkim dużo zdrowia i cierpliwości w tym trudnym czasie” – napisali organizatorzy na swoim fan-page’u.

Obie decyzje spotkały się ze zrozumieniem pasjonatów historii i osób, które zamierzały uczestniczyć w wydarzeniach. Do organizatorów skierowano ciepłe komentarze, z nadzieją, że uda się zobaczyć za rok.


Ostatnio dodane

Nie przegap

Musisz przeczytaćpolecane
teksty wybrane dla ciebie