Kolejne “Wakacje z historią” zawitają do Kłodzka

0

Choć o samym wydarzeniu wiadomo jeszcze niewiele, to już teraz warto wpisać sobie tę datę w kalendarzu. Od 3 do 12 sierpnia w Kłodzku odbędą się kolejne “Wakacje z historią”.

Reklama

Będzie to już siódma edycja wakacji – wydarzenia dobrze znanego miłośnikom historii i eksploracji. Tym razem uczestnicy zawitają na Dolny Śląsk, a konkretnie do Kłodzka – na teren twierdzy Kłodzko, dobrze zachowanego systemu obronnego z okresu XVII i XVIII wieku.

Organizatorzy planują, podobnie jak co roku, wycieczki po bliższej i dalszej okolicy, eksplorację i poszukiwania na terenie twierdzy, gry, zabawy i konkursy dla wszystkich uczestników, spływ pontonowy, ogniska integracyjne i wiele innych atrakcji.

“Wakacje z historią” to połączenie rodzinnego wypoczynku, eksploracji oraz wolontariatu na rzecz gospodarza imprezy. Liczba miejsc dla uczestników jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń, jednak zapisy rozpoczną się dopiero w maju. Szczegóły dotyczące wydarzenia będzie można znaleźć na stronie VII “Wakacje z historią”.

Organizatorem VII “Wakacji z historią” są KPE Eksplorer, Restyling Wykrywacze Metali oraz Akademia Przygody. Patronat medialny nad zlotem objął portal zdziennikaodkrywcy.pl.ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here