-2,1 C
Warszawa
piątek, 3 lutego, 2023

Kolejne “Wakacje z historią” zawitają do Kłodzka

-

Choć o samym wydarzeniu wiadomo jeszcze niewiele, to już teraz warto wpisać sobie tę datę w kalendarzu. Od 3 do 12 sierpnia w Kłodzku odbędą się kolejne “Wakacje z historią”.

Będzie to już siódma edycja wakacji – wydarzenia dobrze znanego miłośnikom historii i eksploracji. Tym razem uczestnicy zawitają na Dolny Śląsk, a konkretnie do Kłodzka – na teren twierdzy Kłodzko, dobrze zachowanego systemu obronnego z okresu XVII i XVIII wieku.

Organizatorzy planują, podobnie jak co roku, wycieczki po bliższej i dalszej okolicy, eksplorację i poszukiwania na terenie twierdzy, gry, zabawy i konkursy dla wszystkich uczestników, spływ pontonowy, ogniska integracyjne i wiele innych atrakcji.

“Wakacje z historią” to połączenie rodzinnego wypoczynku, eksploracji oraz wolontariatu na rzecz gospodarza imprezy. Liczba miejsc dla uczestników jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń, jednak zapisy rozpoczną się dopiero w maju. Szczegóły dotyczące wydarzenia będzie można znaleźć na stronie VII “Wakacje z historią”.


Organizatorem VII “Wakacji z historią” są KPE Eksplorer, Restyling Wykrywacze Metali oraz Akademia Przygody. Patronat medialny nad zlotem objął portal zdziennikaodkrywcy.pl.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Nie przegap

Musisz przeczytaćpolecane
teksty wybrane dla ciebie