test
13,9 C
Warszawa
poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Kolejna “Ogólnopolska giełda rzeczy dawnych i osobliwości” przed nami

-

Już w kolejny weekend – w dniach od 24 do 25 listopada – w Łodzi odbędzie się “Ogólnopolska giełda rzeczy dawnych i osobliwości”. To jedno z najciekawszych wydarzeń tego typu w Polsce.

Jak co roku o tej porze łódzka hala “Expo” wypełni się kolekcjonerami, hobbystami, zbieraczami i miłośnikami rzeczy dawnych z całej Polski. Jest to szansa na spotkanie wytrawnych kolekcjonerów, ale też amatorów i zupełnie początkujących zbieraczy. W poprzednich latach giełdę odwiedzały tysiące osób, wśród nich wystawcy, ale też uczestnicy.

Dla wszystkich była to okazja do kupna, sprzedaży i zamiany oraz obejrzenia ciekawych przedmiotów i kolekcji. Profesjonaliści zapewniają możliwość uzyskania fachowych ekspertyz. A wszystko w znakomitej i niepowtarzalnej atmosferze.

Organizatorzy zapewniają, że wśród prezentowanych na giełdzie kolekcji znajdą się: monety i banknoty, szkło i porcelana, zabytkowe srebra i platery, medale, genealogia i heraldyka, zegary i zegarki, starodruki, pamiątki sportowe, kandelabry i świeczniki, meble, fotografie, muszle i minerały, rzeźby i drzeworyty, kinderki, birofilia, ceramika użytkowa, karty telefoniczne, historyczna broń biała i palna, lampy naftowe, plakaty i druki ulotne, biżuteria, gazety i czasopisma, pocztówki, fonotelia, odznaki pułkowe, akcje i obligacje, znaczki pocztowe, zabytkowe sztućce, dawne zabawki, ordery, odznaczenia i odznaki, literatura i akcesoria kolekcjonerskie i wiele innych.

Więcej informacji odnośnie “Ogólnopolskiej giełdy rzeczy dawnych i osobliwości” znaleźć można na stronie www.gieldakolekcjonerska.com.pl.


Ostatnio dodane

Nie przegap

Musisz przeczytaćpolecane
teksty wybrane dla ciebie