20,6 C
Warszawa
wtorek, 30 maja, 2023

Jutro rozpoczyna się Spotkanie Miłośników Historii “Było… nie minęło”

-

W sobotę 22 października w Lublinie rozpocznie się Spotkanie Miłośników Historii “Było… nie minęło”. Wydarzenie potrwa dwa dni, a wypełnią je pokazy sprzętu, wykłady, giełda kolekcjonerska i giełda wymiany książek. Na targach pojawią się też eksploratorzy.

Gratką dla pasjonatów historii będzie możliwość zobaczenia repliki wodnosamolotu Lublin R.XIII, C2P – polskiego, gąsienicowego ciągnika artyleryjskiego, tankietki T-3 czy śmigłowca wielozadaniowego SM-1 z 1957 roku, a także wielu wystaw, w tym wystawy numizmatycznej “1050 lat historii Polski na monetach i banknotach NBP”.

Swoją strefę na spotkaniu będą mieli też eksploratorzy. Wśród wystawców zobaczyć będzie można firmę “Mocny Sygnał” Marcina Bartnika, który w sobotę wygłosi wykład “ABC dla początkującego poszukiwacza”, a także “Nel Coils” Mikołaja Nowosielskiego, którego spotkać będzie można na stoisku “Green Camo”. W obu przypadkach będzie to szansa na zapoznanie się z nowościami sprzętowymi i sprawdzonymi konstrukcjami, w tym nową, rewolucyjną cewką Nel Thunder i nowym modelem Rutusa – Alter 71 i cenionym AKA Signum MFT 7272.

Spotkanie Miłośników Historii “Było… nie minęło” odbędzie się w Lublinie przy ulicy Dworcowej 11. Informacje o godzinach otwarcia oraz biletach dostępne są na stronie organizatora.


Ostatnio dodane

Nie przegap

Musisz przeczytaćpolecane
teksty wybrane dla ciebie