6,6 C
Warszawa
poniedziałek, 22 kwietnia, 2024

“Jesteśmy poszukiwaczami, nie przestępcami”. Zobacz spot o wspólnej pasji

-

“Jestem poszukiwaczem” – pod takim tytułem ukazał się spot przygotowany przez Polski Związek Eksploratorów. Pokazuje on różnych ludzi, których łączy jedno – wszyscy są poszukiwaczami skarbów.

Radek, Sławek, Adam, Piotr, Jerzy – wszyscy na co dzień zajmują się czymś innym, ale łączy ich wspólna pasja – poszukiwanie skarbów. Taki pomysł na pokazanie, czym jest detektoryzm i jak może łączyć ludzi z różnych miejsc, w różnym wieku i z różnych profesji miał Polski Związek Eksploratorów.

To spot, który ma trafić do wszystkich osób, uważających do tej pory, że detektoryzm to zajęcie wąskiej grupy osób. I to pierwszy film z całej serii, która będzie sukcesywnie ukazywać się w mediach społecznościowych i różnego rodzaju platformach.

Spot kończy się hasłem: “W maju 2018 roku uchwalono ustawę, zmieniając poszukiwaczy – pasjonatów w przestępców. Pomóż odmienić tę sytuację. Poprzyj zmianę prawa, na lepsze. Jesteśmy poszukiwaczami, nie przestępcami. Razem dla wspólnej pasji”. To apel do wszystkich osób, które wciąż jeszcze mogą mieć swój wkład w zmianę prawa, zapowiadają od dłuższego czasu nie tylko przez Polski Związek Eksploratorów, ale też przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

red. www.zdziennikaodkrywcy.pl


Ostatnio dodane

Nie przegap

Musisz przeczytaćpolecane
teksty wybrane dla ciebie