Golden Mask 6 z pierwszą inteligentną cewką Fighter S

0
2082

Tak, jak Nokta Makro Simplex okazał się wykrywaczem 2019 roku dla początkujących użytkowników, tak Golden Mask 6 z pewnością okaże się wykrywaczem 2020 roku. Ten wyjątkowy i przełomowy model bułgarskiego producenta, skupiający w sobie wszystko to, co w wykrywaczach Golden Mask najlepsze, właśnie wchodzi na polski rynek.

Golden Mask 6 to kolejny model bugłarskiego producenta. Kolejny, ale nie taki, jak poprzednie. Użytkownicy wcześniejszych modeli doskonale wiedzą, że konstrukcje Golden Mask to idealne wykrywacze na polskie warunki terenowe. Model “6” to jednak coś jeszcze więcej. To wykrywacz przełomowy, który może wytyczyć trendy na kolejne lata.

Według pierwszych użytkowników: testerów, doświadczonych poszukiwaczy, osób, które miały okazję sięgnąć po testowe modele na zlotach i spotkaniach detektorystów, Golden Mask 6 dorównuje wykrywaczom z najwyższej półki. I tak w cenie zaledwie 2450 zł można mieć wykrywacz, którego osiągi dorównają wykrywaczom z półki powyżej 3500 zł.

Co zatem go wyróżnia? W dużym skrócie: Golden Mask 6 działa na 3 częstotliwościach: 5, 15, i 30 kHz. Dzięki tym ten niedrogi wykrywacz staje się uniwersalnym modelem, który zaspokoi oczekiwania poszukiwaczy monet i militariów.

Prawdziwą przewagę nad pozostałymi wykrywaczami stanowi pierwsza inteligentna cewka Fighter S, która będzie tak samo skuteczna przy każdym rodzaju gleby i w każdym miejscu: w lesie, na polu i na plaży.

Ważnym atutem wykrywacza Golden Mask 6 jest jego ergonomia. Projektanci ulepszyli i tak już dobre konstrukcje. Dzięki temu na tym wykrywaczu pracować można przez wiele godzin, bez ryzyka przeciążenia ramienia. Waga 1,4 kg jest zupełnie nieodczuwalna.

Bezprzewodowa łączność to już standard. Tak samo jest w przypadku Golden Mask 6 – w podstawowym wyposażeniu znajdują się bezprzewodowe słuchawki.

Podsumowując – Golden Mask 6 to wykrywacz, który zrewolucjonizuje rynek w 2020 roku. W cenie 2450 zł każdy będzie mógł nabyć wykrywacz, który osiągami dorówna, a nawet przewyższy modele, które kosztują powyżej 3500 zł. Inteligentna cewka Fighter S to innowacyjna sonda, do której równać będą inni producenci.

Oficjalnym polskim dystrybutorem wykrywaczy Golden Mask jest sklep www.odkrywcahistorii.com.