9,2 C
Warszawa
czwartek, 30 marca, 2023

Czy Garrett wprowadzi na rynek nowy model z serii Ace?

-

Rok 2015 obfitował w wiele nowości na rynku wykrywaczy. W sprzedaży pojawiła się nowa seria detektorów Minelaba – Go Find (20, 40 i 60), ale też Makro Racer, który spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem wśród poszukiwaczy. W 2016 roku nie będzie inaczej. Od kilku dni na forach poszukiwawczych na całym świecie nie ustają dyskusje nad nowym modelem Garretta z serii Ace – 400. 

Nowy model Garretta, jeśli rzeczywiście pojawi się na rynku, może być próbą wypełnienia luki między popularną 350 a nieco droższymi wykrywaczami z serii AT (Pro i Gold), ewentualnie zręcznym zabiegiem, którego celem jest odświeżenie wcześniejszych, topornych konstrukcji i zamknięcie ich w nowym, ale dobrze znanym opakowaniu.

Niemniej jednak poszukiwacze na całym świecie wiążą duże nadzieje z nową konstrukcją Garretta. Oczekuje się, że obudowa elektroniki będzie wodoszczelna (choć zdjęcie, które pojawiło się w angielskojęzycznym md-hunter.com na to nie wskazuje) i że wreszcie pojawi się regulacja głośności, której nie było w poprzednich modelach.


Tak czy inaczej – włączenie nowego modeku do serii Ace sugeruje, że wciąż będzie to nieskoplikowany sprzęt dla początkujących detektorystów, co nie oznacza, że będzie to sprzęt zły i zawodny. Wykrywacze z serii Ace to dziś najbardziej rozpoznawalne i najczęściej spotykane detektory na rynku. Wielu poszukiwaczy, którzy z czasem postawiło na bardziej skomplikowane konstrukcje, zaczynało swoją przygodę właśnie z “żółtymi” wykrywaczami Garretta.

Na razie nie wiadomo, czy i kiedy nowy model pojawi się w sprzedaży. Nie jest też znana cena konstrukcji. Dziś model 150 kupić można w cenie 750 zł, 250 w cenie 1000 zł a 350 1500 zł. Koszty zakupu modelu Ace 400 na polskim rynku nie powinny więc przekroczyć 2000 zł.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Nie przegap

Musisz przeczytaćpolecane
teksty wybrane dla ciebie