20,4 C
Warszawa
czwartek, 30 maja, 2024

Charytatywna akcja detektorysty. Chce pomóc małej Wiktorii

-

Wspólne kopanie z Pawłem Marciniakiem, autorem fan-page’a “Z wykrywaczem przez życie”, wylicytować można na charytatywnej aukcji, z której dochód przeznaczony zostanie na leczenie małej Wiktorii. U dziewczynki wykryto złośliwy nowotwór mózgu.

Paweł Marciniak to doświadczony poszukiwacz. Ma na koncie wiele interesujących odkryć. O najważniejszych regularnie informujemy na stronach portalu. Detektorysta swoje badania prowadzi w Wielkopolsce.

Osoba, która zdecyduje się na udział w licytacji i ją wygra, nie musi mieć doświadczenia terenowego, ani nawet swojego wykrywacza. – Gwarantuję pełną legalność działania, pomoc, instruktaż, sprzęt jak i teren, na którym odbędą się poszukiwania – informuje Paweł. – Ze swojej strony zapewniam dłuższą pogadankę, doświadczenie, zaangażowanie i profesjonalny sprzęt – dodaje.

Poszukiwania trwać będą maksymalnie 5 godzin i odbędą się na terenie powiatu tureckiego we wschodniej części województwa wielkopolskiego. Termin kopania ustalony zostanie z osobą, która wygra licytację.

Licytacja kończy się 10 listopada o godz. 21:00. Na dobę przed zakończeniem licytacji najwyższa zaoferowana kwota za kopanie z Pawłem wynosi 400 zł. Tutaj znajduje się link do licytacji.

red. www.zdziennikaodkrywcy.pl

 


Ostatnio dodane

Nie przegap

Musisz przeczytaćpolecane
teksty wybrane dla ciebie