-0,1 C
Warszawa
piątek, 3 lutego, 2023

Charytatywna akcja detektorysty. Chce pomóc małej Wiktorii

-

Wspólne kopanie z Pawłem Marciniakiem, autorem fan-page’a “Z wykrywaczem przez życie”, wylicytować można na charytatywnej aukcji, z której dochód przeznaczony zostanie na leczenie małej Wiktorii. U dziewczynki wykryto złośliwy nowotwór mózgu.

Paweł Marciniak to doświadczony poszukiwacz. Ma na koncie wiele interesujących odkryć. O najważniejszych regularnie informujemy na stronach portalu. Detektorysta swoje badania prowadzi w Wielkopolsce.

Osoba, która zdecyduje się na udział w licytacji i ją wygra, nie musi mieć doświadczenia terenowego, ani nawet swojego wykrywacza. – Gwarantuję pełną legalność działania, pomoc, instruktaż, sprzęt jak i teren, na którym odbędą się poszukiwania – informuje Paweł. – Ze swojej strony zapewniam dłuższą pogadankę, doświadczenie, zaangażowanie i profesjonalny sprzęt – dodaje.


Poszukiwania trwać będą maksymalnie 5 godzin i odbędą się na terenie powiatu tureckiego we wschodniej części województwa wielkopolskiego. Termin kopania ustalony zostanie z osobą, która wygra licytację.

Licytacja kończy się 10 listopada o godz. 21:00. Na dobę przed zakończeniem licytacji najwyższa zaoferowana kwota za kopanie z Pawłem wynosi 400 zł. Tutaj znajduje się link do licytacji.

red. www.zdziennikaodkrywcy.pl

 


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnio dodane

Nie przegap

Musisz przeczytaćpolecane
teksty wybrane dla ciebie