Bezpłatne szkolenia z kartografii dla poszukiwaczy

0

“Wykorzystanie kartografii w poszukiwaniach i badaniach archeologicznych” – to tytuł szkolenia, które od 22 do 26 sierpnia odbywać się będzie w czterech różnych miejscach Polski.

Reklama

Szkolenia organizowane są przez Lubuską Grupę Eksploracyjną “Nadodrze” w ramach projektu “Dopasowanie i przetestowanie lubuskiego modelu współpracy eksploratorów i poszukiwaczy ze służbami państwowymi w innych regionach kraju”. Zadanie realizowane jest w ramach programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Bezpłatne szkolenia odbywać się będą 22 sierpnia w Lublinie (formularz zgłoszeniowy: http://bit.ly/2bS3gx5), 24 sierpnia w Legnicy (formularz zgłoszeniowy: http://bit.ly/2buKmdD), 25 sierpnia w Poznaniu (formularz zgłoszeniowy: http://bit.ly/2b7Rs74) i 26 sierpnia w Solcu Kujawskim (formularz zgłoszeniowy: http://bit.ly/2bS4NTN).

Szkolenia prowadzić będzie dr hab. Radosław Skrycki z Uniwersytetu Szczecińskiego – znawca dziejów kartografii i ikonografii ziem polskich ze szczególnym uwzględnieniem Pomorza Zachodniego i Nowej Marchii.Poprzedni artykułWyjątkowy grób Gotów odkryty na drawskim poligonie
Następny artykułPoszukiwacze i archeolodzy mogliby się od siebie uczyć

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here