7,5 C
Warszawa
wtorek, 23 kwietnia, 2024

Ace Apex trafi do sprzedaży w Polsce jeszcze we wrześniu. “Oczekiwania są naprawdę duże”

-

Najprawdopodobniej jeszcze we wrześniu do sprzedaży w Polsce trafi nowy wykrywacz metali Garrett Ace Apex. “Zainteresowanie w naszym kraju jest ogromne” – przyznają właściciele sklepów, z którymi udało nam się porozmawiać.

Prezentacja nowego modelu Garretta odbyła się w maju (pisaliśmy o tym tutaj). Początkowo Ace Apex miał trafić do sprzedaży w Europie szybciej, jednak plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa.

Technologia “Multi-Flex”, czyli jednoczesne działanie na kilku częstotliwościach, nowa cewka, bezprzewodowe słuchawki i niska waga, bo zaledwie 1.1 kg – tak w skrócie wygląda techniczna specyfikacja nowego Garretta. Jak wykrywacz będzie się sprawdzać w polskich warunkach terenowych? Sprzedawcy przyznają: “pytań już teraz jest sporo”.

– Oczekiwania są naprawdę duże. Detektoryści, którzy do tej pory byli wierni Garrettowi, są zdania, że ten wykrywacz otworzy nowy rozdział w historii tego producenta. Powiedzmy sobie szczerze: Garrett ostatnio nie zaskakiwał, miał dobre, ale nie rewolucyjne modele – mówi Krzysztof Kępiński ze sklepu www.odkrywcahistorii.com, który będzie miał w swojej ofercie model Ace Apex.

W swoich mediach społecznościowych producent opublikował test separacji, szybkości i reaktywności nowego modelu. W komentarzach pod testem pojawiły się opinie. Użytkownicy są przeważnie zadowoleni z osiągów nowego wykrywacza.

Na naszych łamach o nowej konstrukcji Garretta jeszcze w maju mówili Krzysztof Kępiński ze sklepu www.odkrywcahistorii.com, a także Mikołaj Nowosielski ze sklepu www.detect.pl i Michał Majchrowicz ze sklepu www.omnitron.pl.

Należy się spodziewać dużego zainteresowania nowym modelem Garretta w Polsce. Dlatego już teraz warto dokonać rezerwacji urządzenia w sklepie, który będzie miał go w swojej ofercie.

fot. facebook.com/Garrettmetaldetectorsusa

Ostatnio dodane

Nie przegap

Musisz przeczytaćpolecane
teksty wybrane dla ciebie