12 godzin na angielskiej ziemi. Kolejny film Odyna z poszukiwań w Wielkiej Brytanii

0
634

– To moje pierwsze znalezisko związane z konkretną historyczną postacią – mówi Adam Brzozowski, czyli popularny Odyn w swoim najnowszym filmie. Nawiązuje w ten sposób do odkrycia średniowiecznej pieczęci mnicha Gilberta, o którym pisaliśmy. – To jest niesamowite! – dodaje.

7 i 9 lipca – kolejne dni poszukiwań Adama Brzozowskiego, czyli Odyna na polu znanym już z poprzedniego filmu. To na tym samym polu Mariusz Ciepluch znalazł wotywną ołowianą siekierkę z epoki brązu. Co uda się znaleźć tym razem?

Popularne monety, rzadsze srebrne krążki, guziki, tokeny – Odyn w ciągu kilku dni dokonał przeglądu wszystkiego, co można znaleźć na angielskiej ziemi. Na uwagę zasługują szczególnie hammerki z XII wieku czy wojskowa odznaka.


 

Na zakończenie filmu Odyn dokonuje przeglądu i omówienia większości znalezisk. Trwały one – o czym mówi sam Odyn – łącznie 12 godzin.

W dniu publikacji artykułu nowy film Odyna miał już ponad 180 tysięcy wyświetleń (po 3 dniach od premiery!). Na filmie zobaczyć można Mariusza Cieplucha, znanego również jako Golden Maniek.

Odyn prowadzi swoje poszukiwania przy użyciu wykrywacza Nokta Anfibio Multi.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj